Červenec 2013

Prázdninový režim

24. července 2013 v 3:36 | Eliška Linn |  naPočítači
Proč bych taky vstávala dřív. Vlastně pomáhám rodině šetřit - o snídani méně každý den, to se koruna za korunou naskládá.
Vyspávání minimálně do jedenácti, to na prázdninách vyloženě miluju.
Taky miluju kolik mám najednou času na kreslení.
Čerstvé koblížky z pekárny - miluju vycházky v jedenáct večer.
Miluju kuchařské výkony naší maminky, která přes rok nevaří.
A miluju, kolik mám času na našeho krásného kocúra - ťapat s ním po čtyřech po celém bytě.. co by člověk pro kočičí oči neudělal.
(taky si všímáte toho, jak opakováním jednoho slova pořád dokola to slovo jakoby ztratí význam a stane se jen souborem zdánlivě nesouvisejících písmen? To na slovech miluju...)
Vlastně se mi ani nic moc nechce. Ven vycházím - abych se teda aspoň někdy s někým potkala - nejdřív po šesté hodině, aby se minimalizoval čas strávený v letních vedrech. Půlku těch hiců prospím, jak už jsem zmínila, a poté buď udržuju byt v obyvatelsky přívětivém stavu (dobrovolně uklízím) nebo si čmárám (tvrdím si, že se zlepšuju) nebo hraju na klavír (klávesy, ale who cares).
A úplně minimální množství času trávím na počítači. Samozřejmě. Všichni mi to věří...
Mějte se letně.

Strašidlo pod postelí

22. července 2013 v 0:10 | Eliška Linn |  naPapíře
Po řeckém oddechu zase doma. Vytáhla jsem tuše a kreslím. Nemám skénr takže jediný způsob jak to sem dostat je strašně zdlouhavý - přes foťák. A to se mi nechce. A protože se jinak nic moc neděje, tak to je tady mrtvé. Ale třeba se k něčemu dokopu... jako teď.
Prázdniny jsou fajn.

Nudný nadpis: začátek prázdnin

1. července 2013 v 12:52 | Eliška Linn |  naPapíře
A já začala... no, nudit se už v pátek večer. Po tom předchozím týdnu je totiž těžké se nenudit když je člověk najednou sám doma. Co tam? Poslední školní týden byl perfektní. Ani minuta ztraceného času. Můžu za to děkovat.