Březen 2013

Tak si hledím z okna...

30. března 2013 v 0:37 | Eliška Linn |  naFoceno
"We have a beautiful winter this spring."

První jarní den.

22. března 2013 v 23:33 | Eliška Linn |  naPočítači
O prvním jarním dni mi bylo fajn. Teda prý začalo jaro už 20., ale já mám takovou radost že si ze školy pamatuju nějaké datum a to 21. 3. .. že prostě jaro začínalo ve čtvrtek.
Ve škole stěhujeme obor, takže v ateliéru už nemáme skříně. Ale ten bordel ano. Třeba já tam mám troje boty. Nechápu proč. Na jedny si vůbec nevzpomínám, jak se do školy dostaly.
Ale to jindy. Ve čtvrtek jsme šli do kina na premiéru "UTB Shorts 2013", pásma vybraných filmů studentů Fakulty multimediálních komunikací ve Zlíně, animace a audiovize. Dva animované už náš obor viděl ve Zlíně, ale i ty ostatní byli hodně dobré, a některé hodně psycho. Au.
Jeden z těch co jsme je viděli podruhé prostě miluju. Líbí se mi ten styl, líbí se mi... líbí se mi. Dějinářka by mi v současné chvíli vynadala, že co se nám líbí a nevíme proč, to je kýč, ale tohle není a přitom to nedokážu popsat.
ukázka z filmu "Kde rostou motýli?"
No a po premiéře bylo občerstvení... z našeho ročníku jsme nakonec zůstaly jenom já a Yumi, k tomu tam vydrželi ještě čtyři naši třeťáci. Po návratu pro věci do školy (takže v našem případě do toho rozbombardovaného čehosi co kdysi bylo naším druhým domovem) jsme ještě zamířili na Portál. Hrálo se na klavír, tančilo (nebo spíš se uvažovalo jak rychlý by na tohle musel být valčík nebo polka).. portálové víno.
Byl to fajn den. Teda.. prostě jsem ráda za tu atmosféru.
Vždycky když si něco tak užiju, nejsem schopná to sepsat.
To co má ta vysoká dívka na hlavě je klobouk ve tvaru narozeninového dortu. Jo, slavila.
Mějte se fajnově.
Tralala!

Kocour.

18. března 2013 v 4:47 | Eliška Linn |  naFoceno
Nejdřív jsem si myslela, že se mi kočky se žlutýma očima nelíbí.
ale víte jak to je, myslet znamená... nic nevědět.

2) Nadšení.

17. března 2013 v 3:10 | Eliška Linn |  naPočítači

Jak funguje internet.

17. března 2013 v 2:24 | Eliška Linn |  naPočítači
Jak funguje internet - část 1.
Získejte si závisláky (nějakou pěknou přetvářkou).

11. března

11. března 2013 v 22:14 | Eliška Linn |  Zápisník
... a tak teď žiju. Uvězněná ve světě RPG, kde trávím volné chvíle a uvězněná na posteli, ze které se už tak dva týdny nesmím hnout, jinak bude zle. Beru antibiotika, probiotika aby mi nebylo zle z antibiotik, nějaké zelené potvory aby mi nebylo zle celkově, kapu si dvoje kapky do nosu a jedny do uší, když promluvím tak je mi sotva rozumět (ale kdybych byla Francouzska tak mám krásné nosové N) a většinu času mám totálně zalehnuté. Ale co nadělám.
Moment ze hry. Někdy ten překlep stojí za to. Zvlášť když to shodí profesorskou autoritu.
Čte se zespoda nahoru.

Jak jsem zavřená doma, závislačím. Na kde čem. Nejdřív na krátkých komiksových příbězích v angličtině, pak na satirických povídkách v mateřském jazyce, během toho na konverzacích s lidmi a čmárání na tabletu. Mám tolik času, že odhaluji hráče které jsem dřív znala a jsem tak dokonalá, že je odhalím i když se snaží hrát úplně jinak. | Jinak trpím. Teda, samotou. Ta bolest hlavy, krku, uší, očí... to je mi celkem putna, to do sebe hodím tu salvu prášků, završím to excelentním kapnutím kapek do uší a je to v pohodě.. teda k přežití. Ale ten nedostatek společnosti... Jo, mám tu maminku a sestru. Už ne, skončily prázdniny. A stejně sestra spíš hraje na kytaru než by komunikovala.

Naštěstí mne dojel navštívit Jeníček (díííky) a v neděli i Tei s Vlkem (dííííííky). Sice mne obě návštěvy málem zabily, tedy ne přímo návštěvníci, ale fakt, že jsem musela vylézt z postele... ale jsem neuvěřitelně ráda že se objevili.
A po takové době, co se s ním znám, stále neumím stylizovat Vlka do mého kreslení. Vrá.

To by bylo tak všechno.
Nemám energii na vypisování.
Musím si ji šetřit do hry.
Trala. La.
Mějte se.

1) Nová spolubydlící.

1. března 2013 v 0:49 | Eliška Linn |  naPočítači