Využiješ možnosti a vzlétneš?

3. prosince 2012 v 0:33 | Eliška Linn |  Zápisník
Představ si, že ti osud dává křídla.
Lepí ti je k zádům nekvalitním lepidlem. A ty víš, že je nekvalitní.
Využiješ možnosti a vzlétneš? Nevíš, jak dlouho lepidlo křídla urdží. Můžou se kdykoliv utrhnout, můžou držet jen pár vteřin, můžou držet hodiny. Nikdo neví, jak bude lepidlo fungovat. Třeba se vůbec nic nestane, třeba budeš moct vyletět až nad mraky. Zamíříš k oblakům?
Využiješ možnosti a vzlétneš? Pád na tvrdou zem, zpátky do reality, bude zničující. Ale ten pocit, kdy letíš, ten pocit, kdy tě nic netíží. Ten pocit naprostého štěstí, dříve nepoznaných zážitků... Riskneš pro něj tu šílenou bolest, která přijde po pádu?
Využiješ možnosti a vzlétneš? Je to tolik nejisté. Když se jednou odrazíš od země... nevíš, jak dlouho poletíš, jestli to bude dostatečně dlouho, aby to za to vůbec stálo. To lepidlo je nekvalitní a ty to sakra dobře víš.
Využiješ možnosti a vzlétneš?
Využiješ možnosti a vzlétneš?
Využiješ možnosti a ...

... mám vzlétnout?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Boe Boe | E-mail | Web | 3. prosince 2012 v 0:50 | Reagovat

Člověk musí počítat s pády..není nic horšího než zklamání a strach. Nějak mě tvůj článek nakopl k přemýšlení. Vzlétla bych proto, abych prožila pár chvilek štěstí nebo bych radši zůstala pevně nohama na zemi.. Nevím. Záleží to všechno na daných okolnostech, ale pokud vzlétneš, budeš mít zaručeně vzpomínku - možná špatnou a možná tu nejkrásnější ve tvém životě

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama