Takže co se stalo...?

27. prosince 2012 v 1:54 | Eliška Linn |  Zápisník
Takže tak. Co se stalo v prosinci? Linn oslavila narozeniny. Sedmnácté. Juhů! Ačkoliv jsem je samozřejmě slavila i doma, jako milejší mi přišla oslava se spolužáky, ve škole, na oboru. Zapálili mi svíčky na medovníku, který mi ve vlaku dal ráno Jeníček (můj milovaný malý designér), zazpívali mi... bylo to fajn.
Taky jsem v prosinci hodně zpívala. Sbor měl v adventním čase vystoupení na téměř všech jarmarcích v okolí. Repertoár jsme tedy zpívali několikrát. Každý víkend polozabitý vystoupením. Jo, fajn pocit. Ale to mrznutí stálo za to... když potom lidi nadšeně tleskají a chtějí přídavek.. jo, fajn pocit. Fajn pocit.
A taky jsem poprvé tančila před lidmi na špičkách. S pochroumaným kotníkem, který musel být alespoň zpevněný obinadlem, jsem nastoupila na plošku špiček a spolu s ostatními tanečnicemi vzala lidem dech. Naše malé městečko vidělo něco, co vypadalo jako skutečný balet. No, s modernou jsme samozřejmě taky měly úspěch. Naše nejstarší skupina má vždycky úspěch :D :)
A taky... létám. Jak jsem řešila, jestli vzlétnout nebo ne, když je to tak riskantní... odrazila jsem se od země a létám. Létám, užívám si to, je to úžasný pocit a vážně... to asi stojí za ten risk. To stojí za ten úžasný pocit, že jste našli to, co k vám patří, že je všechno tak přirozené a normální a přitom výjimečné.
Děkuji vesmíru, že mi tohle dopřál...

A tak žiju. Vánoce jsem přežila v pohodě. Pololetní práce taky. Večůrek taky... Ještě se vrátím. Pac a pusu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama