Duben 2011

Žiju... jakž takž

26. dubna 2011 v 10:21 | Eliška Linn |  Zápisník
Áno.
Vskutku.
ŽIJU .... a ORIGINÁLNĚ VYPADÁM :P
Teda ani ne. Jakože žiju, ale nevypadám zase tak originálně. Dneska jsem si zapomněla své zelené čočky doma, takže mám normální hnědé oči. A je pravda, že jediné, co mám dnes originální, je klobouček na hlavě (jo, někteří lidi se smáli, když jsem vešla do třídy, ale co), protože jsem si ani to vlastnoručně pokreslené tričko nedala. O tomhle jsem nicméně nechtěla psát.

Uvažovala jsem o novém blogu, poněvadž se stydím za to, jak jsem vás tady zanedbala. Prostě bych zmizela a začala někde jinde, kde by nikdo netušil, co jsem zač a prostě tak. Nakonec mi došlo, že se bez vás neobejdu. Když blog, tak s lidmi a stvořeníčky, na které jsem si zvykla. Ovšem všimla jsem si, že bloguji pouze pokud nežiju život naplno. Pokud se nudím, čemuž se teda snažím vyhnout. Teď to jenom nějak nejde, protože je nás tady tak patnáct z ročníku, co nedělají přijímačky a já tady nemám nikoho, s kým bych se mohla bavit... a jsme tak třetí hodinu na počítači. Hurá.
Vylezlo nám sluníčko (no teďka už moc ne, ale chápete, minulý týden a ty týdny před tím) a já začala s taťkou a Lucy jezdit na kole, místo toho, abych seděla u počítače. Nedávno nás s Rosie chytl scrapbooking, takže radši lepím a popisuju, než abych seděla u netbooku a datlovala. Jezdíme s mamkou na výlety, kam si beru maximálně foťák... a v ZOO nebo na kolonádě bych beztak nechytla wifi. Najednou je týden v háji. A po večerech? Pche. Znáte mne, raději čtu, než abych se musela doplazit až k internetovému připojení (stále se mi nepodařilo přemluvit maminku, abychom měly wifi.... a na doplazení se ke kabelu spotřebuji mnoho energie. Chňá :P). Hele, jak snadno se hledají výmluvy pro zanedbání blogu.

*/žvatli žvatli žvatli/*

Jak ráda bych vrátila dobu, kdy byl na blog čas. Kdy jsem nakreslila ke článku obrázek raz dva, kdy to nebyla největší překážka, kdy jsem měla hromady fotek (ne, teď nejsem schopná dobít baterie ve foťáku, takže nic) a kdy mne napadaly básně. Možná něco vytvořím...

Hm. Taky máte pocit, že čas letí nějak rychle? Nejde ho zastavit. Kde mizí? Třeba mám v pokoji miniaturní černou díru (žere černá díra kromě ponožek i čas, že jo..?).

Asi usnu.
Mějte se pěkně.