Duben 2009

Kdo jsem?

8. dubna 2009 v 19:24 | Eliška LinnAčkoliv jsem střelec, a střelci často nic nedotáhnou do konce, zabírám zde na blogu místo již od 26. února 2009 - pokud by jste skutečně poznali mou línou pohodlnou povahu, zaslouží si to stendink ovejšn.

Studuji multimediální tvorbu na Střední uměleckoprůmyslové škole, zkráceně na umprum. Roste ze mě budoucí tvůrce reklam, animátor, webdesignér.. nebo něco takového.

Vypadám nějak tak, jak se kreslím.
Hnědé oči, které většinou ani nejdou vidět, protože se směju, a když se směju, změním se na křečka - mé vlastní škřaně zmenší zorné pole na minimum. Vážně, když mám záchvat smíchu, nevidím přes vlastní líčka.
Hnědočervené vlasy. Nebo čerevné. Před chvílí rezavé. Takže teď cihlově červené. Samozřejmě ta červená není přírodní. Původní je myší hněď.
Jinak jsem průměrně vysoká, protože těch mých plus mínus 165 cm se dá zařadit mezi průměr s klidným svědomím. A jsem štíhlá - jeden z těch šťastných človíčků, co můžou jíst a jíst a nepřiberou ani kilo. Možná v tom má prsty i to pravidelné tančení.
Na krku se mi vždy houpe stříbrné E. Dokonce mi občas projde i při tanečním vystoupení ^^
Na rozdíl od dvou kožených náramků na levé ruce, ty sundám právě jen při vystoupení. Ostatní náramky - a že už jich mám hromadu a většinou je nosím na ruce po šesti - si sundávám před sprchou.


O povaze bych moc nemluvila. Člověk nedokáže sám sebe objektivně popsat. Snad můžu říct jenom to, že jsem optimistka a poněkud šílenější človíček, než okolí. Prej umělec, hahihe. A jsem pohodlná. Nedělám nic, co se mi nechce a když něco už vážně musím dělat, většinou to udělám na poslední chvíli - ovšem štěstí stojí na mé straně, většinou. Jsem haluzák, takže mi to zatím vychází :D

Vy jste ti, co hledí na mé pavýtvory, výplody mé fantazie, na to, co si myslím, že svět snese bez záchvatu epilepsie či infarktu.
Vy jste ti, co nahlížejí do mých zmatených a nečekaných myšlenkových pochodů a pocitů.
Vítejte v mé hlavě.